RAB Lighting FFLED18YW Future Flood 18W Warm LED, 120V/277V, White
Availability: 20 In Stock
FFLED18YW is a Rab Lighting 18W rectangular shaped LED floodlight designed to replace 70W Metal Halide. "Air-Flow" technology ensures long LED and driver lifespan. Use for building façades lighting, sign...